اذان صبح 04:20
طلوع آفتاب 05:42
اذان ظهر 11:44
غروب آفتاب 17:45
اذان مغرب 18:02
نیمه شب 23:04

چشم انداز آینده استان، ایجاد تولید محتوای بیشتر در سطح ملی و جهانیست سمنها کانونهای مشارکت مردمی و همکاری عمومی و مهمترین سرمایه های اجتماعی استان هستند احداث باغشهر از ضروریات حال و آینده استان است بهره برداری از طرح های عمرانی، کشاورزی، ورزشی و فرهنگی بهاباد و بافق بهره برداری از طرح های تولیدی، صنعتی و کشاورزی با حضور استاندار مدیران موفق، ارزیابی درست و واقع گرایانه ای از ورودی و خروجی دستگاه تحت امر خود دارند در هفته دولت ۴۰۰ طرح با سرمایه گذاری ۱۸۰۰ میلیارد تومان در استان به بهرداری خواهد رسید يزد مهد زندگي مسالمت آميز اديان و نمادي از صلح و دوستي و گفت و گو و لبخند است به قول و وعده اي كه به مردم مي دهيد، صادقانه متعهد باشيد روحيه شهادت طلبي و آزادگي ملت ما، استكبار جهاني را به ذلت كشانده است مطبوعات و رسانه ها بايد عاملي براي هم افزايي و همبستگي اجتماعي باشند تدوين منشور حقوق شهروندي در دولت تدبير و اميد تحقق بخش يكي از اساسي ترين مطالبات مردم است طرح شعار سال از سوي مقام معظم رهبري، جهت تمركز كشور بر مفاهيم اين شعار است مشارکت مردمی در مقابله و مدیریت بحران ضروری است/ جشنواره فیلم کوتاه امید یکی از راهکارهای آگاهی بخشی در موضوع بحران است هنرمندان الگوهای معنوی را به انسان‌ها معرفی کنند ساختاركارگروه هاي ذيل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان تغییر کرد جشنواره‌های رضوی فرصت مناسبی برای رشد فضای فرهنگی خانواده‌ها است یزدِ جهانی؛ اولین شهر شیعه ثبت‌شده در یونسکو است ثبت جهانی به دلیل خوش‌نامی و هوشمندی مردم یزد بود نسخه الکترونیک 100 درصد مردم یزد را پوشش دهد
گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي تابستان 1394
  نشريه گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي تابستان 1394  در حال انتشار مي‌باشد. براي استفاده از اين نشريه لطفا   اينجا   كليك كنيد.
گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي بهار 1394
    نشريه گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي بهار 1394  در حال انتشار مي‌باشد. براي استفاده از اين نشريه لطفا   اينجا   كليك كنيد.
گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي سال 1393
  نشريه گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي سال 1393 در حال انتشار مي‌باشد. براي استفاده از اين نشريه لطفا   اينجا   كليك كنيد.
گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي زمستان 1393
  نشريه گزيده شاخص‌ها و نماگرهاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي زمستان 1393 در حال انتشار مي‌باشد. براي استفاده از اين نشريه لطفا   اينجا   كليك كنيد.
مقايسه نرخ تورم استان يزد و كشور
نتايج طرح آمارگيري از شاخص بهاي كالاها و خدمات مصرفي خانوارهاي شهري سال 1393 منتشر شد. بنابر اعلام دفتر آمار و اطلاعات استانداري شاخص كل بهاي كالاها و خدمات مصرفي خانوارهاي شهري استان يزد در سال 93 ، 203/3 و نرخ تورم 14/7 درصد بوده است و اين در...
نمایش 1 - 5 از 18 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 4
استاندار یزد:
سرمایه گذاران استان، تحت حمایت قاطع و صریح مدیران هستند
استاندار یزد گفت: بزرگترین سرمایه نظام، اعتماد مردم است و آنهم ناشی از صداقت موجود در عملکرد مسوولین و نهادها و دستگاه هاست و نباید به هیچ عنوان این اعتماد کمرنگ و خدشه دار شود.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري:
منطقه ويژه اقتصادي يزد يكي از حسّاس ترين نقاط تامين نيازهاي اساسي مردم است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد در بازديد از منطقه ويژه اقتصادي، ناحيه شهرك هاي صنعتي يزد و تصفيه خانه شركت شهرك ها با بيان اينكه منطقه ويژه اقتصادي يزد يكي از حسّاس ترين نقاط تامين نيازهاي اساسي و معيشت مردم استان است، بر رعايت اصل پراكنش در...
بازدید سرزده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مدارس شهر یزد در روز اول مهر
همزمان با اولین روز بازگشایی مدارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری با حضور سرزده در چهار مدرسه شهر یزد از نزدیک نظاره گر برنامه های این مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید شدند.
استاندار یزد با امام جمعه اردکان دیدار کرد
استاندار یزد با حجه الاسلام شاکر، امام جمعه اردکان دیدار کرد.
گزارش تصويري رژه نیروهای مسلح در يزد
مراسم رژه نيروهاي مسلح استان يزد همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور نماينده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه يزد و استاندار يزد و جمعي از مسئولين برگزار شد.
استاندار یزد در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید:
دانش آموزان باید از روحیه پرسشگری و هنر گفت و گو بهره مند باشند
استاندار یزد گفت: پرسشگری، هنر برقراری تعامل و گفت و گو، خطر پذیری، نظم، مشارکت جویی و کار تیمی، خلاقیت، سعه صدر و تحمل نظر مخالف و رفتار صمیمانه با دیگران از ویژگیهای یک دانش آموز ممتاز و تاثیر گذار است.
نمایش 1 - 6 از 11,528 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 1,922
هیچ نتیجه ای وجود ندارد
هیچ نتیجه ای وجود ندارد